Ik-Company heeft meegewerkt aan de film “The power of the heart”

DVD_NL2 In zijn boek “THE POWER OF THE HEART” beschrijft Baptist De Pape wat we in ons dagelijks leven allemaal voor elkaar kunnen krijgen als we de moed hebben om naar de stem van ons hart te luisteren. Die boodschap wordt in zijn boek bevestigd door pakkende, persoonlijke verhalen en wijsheden van een ongeëvenaarde verzameling van de meest vooraanstaande spirituele denkers, schrijvers en wetenschappers van onze tijd, onder wie Paulo Coelho, Deepak Chopra, Isabel Allende, Eckhart Tolle, Maya Angelou, Jane Goodall en vele anderen. Hun bijdragen, gebaseerd op exclusieve interviews voor de camera, vormen niet alleen de rode draad door het boek, maar ook door de gelijknamige film. Baptist de Pape: “We hebben onszelf geprogrammeerd om alles in het leven rationeel te benaderen. Dit boek laat ons juist zien hoe de stem van ons hart onze kijk op geld, gezondheid, relaties en andere facetten van het leven op verbluffende wijze kan veranderen. Ik kan nauwelijks beschrijven hoe bevoorrecht ik ben dat ik van 18 ware iconen heb mogen leren. Zonder hun inzichten en wijsheden had ik dit unieke en indrukwekkende project niet kunnen realiseren.” Het boek en de gelijknamige film zijn in het najaar van 2014 wereldwijd verschenen.

Als jij elk incident een betekenis kan geven dan leidt dat tot bewustzijn, ervaring en wijsheid.
Heb de moed om jezelf beter te leren kennen dan ben je in staat om jezelf en je beperkingen te overwinnen.
Leven zonder angst, zonder onzekerheid en met open vizier het leven tegemoet treden zal je in staat stellen om jezelf te overtreffen.